Kadıköy Oto Klima

Kadıköy Oto Klima

Ramazan Oto Klima 1994 yılında Kadıköy Göztepe Sanayi sitesinde çıraklıktan başlayıp ustalığı kadar işi ilerleten Ramazan ARIK tarafından kurulmuştur. Ramazan Oto Klima Oto Klima Montajı, Oto Klima Bakım & Tamir, Oto Klima Yedek Parça, Oto Klima Gaz Dolumu, Oto Klima Hortum Tamiri, Oto Klima Radyatör Tamiri, Oto Klima Kaçak Testi hizmetleri vermektedir. 

www.kadikoyotoklima.com

OTO KLİMA MONTAJI
Otomobiller için klima artık lüks değil. Oto klima montajı, kliması olmayan her türlü araç için gerçekleştirilebilen bir uygulamadır. Uzman ellerde ustaca yapılan klima montajı ile tüm araçların klima konforuna ve rahatına kavuşması mümkün.

OTO KLİMA BAKIMI VE TAMİRİ
Oto Klima bakım ve tamiri gerekli periyotlarla yapılmadığında doğru ve verimli çalışmayabilir. Maksimum konfor ve tam verim için belirli aralıklarla ve düzenli şekilde, mevsimsel şartlar göz önünde bulundurularak klima bakım, onarım ve temizliği yaptırılmalıdır.

OTO KLİMA PARÇALARI
Oto klima ana parçaları genel itibariyle şunlardan oluşur;
Kompresör: Kompresör, klima sistemi bünyesinde bulunan akışkan maddeyi, yüksek basınçlı bir gaza dönüştürerek devre içine pompalamaktadır.
Kodenser: Kodenser, klimanın temel prensiplerinden olan maddelerin halden hale geçişi işlemini gerçekleştiren parçalardan biridir. Yüksek basınç ve sıcaklık ortamında gaz halinden sıvı hale dönüşümü sağlar.
Evaporatör: Bu parça düşük sıcaklık ve düşük basınçtaki akışkanı, sıvı halden gaz haline dönüştürür. (bazı klima sistemlerinde ayrı bir nem deposu (receiver) bulunmadığından evaportör, klima içindeki kir ve nemi giderme işlemini de gerçekleştirebilmektedir.)
Receiver: Klima sistemi içinde bulunan ana maddeyi (akışkanı) depolayarak içindeki kir, nem ve pislikleri giderir.
Oto klima yedek parçaları arasında ise bakım onarım sırasında ihtiyaç duyulan pek çok materyali göstermek mümkündür.

OTO KLİMA RADYATÖR TAMİRİ
Radyatör, araç klima sistemlerinde olmazsa olmaz parçalardandır. Bu nedenle radyatörde meydana gelecek herhangi bir arıza bütün sistemi etkileyecek ve sizin konforunuzu düşürecektir. Siz değerli müşterilerimizi bu gibi olumsuz durumlardan kurtarmak Ramazan Oto Klima olarak bizlerin öncelikli görevidir.

OTO KLİMA GAZ DOLUMU
Oto klima gaz dolumu, araç klima bakımları konusundaki en önemli öğelerden biridir. Klimalar çalışma prensiplerine göre bazı teknik fiziksel kanunlardan yararlanırlar. Fiziksel prensibe göre; sıvı madde gaz haline geçtiğinde içinde bulunduğu ortamda bulunan ısıyı absorbe eder (emer), gaz halinden sıvı hale dönüştüğünde ise ortama ısı verir. Fizik kanununun mümkün kıldığı bu bilgiye göre düzenlenen klima sistemlerinde görüldüğü üzere, klima gazı oldukça önemli ve klimalar için hayati öneme sahiptir.

OTO KLİMA HORTUM TAMİRİ
Oto klima hortum tamiri de yapan Ramazan Oto Klima, araç klima sistemleri konusundaki tüm hizmetleri müşterilerine en kaliteli şekilde sunmaktadır.
Oto klimaları araçta en çok kullanılan aksamlardandır. Özellikle insan sağlığıyla doğrudan ilişkili olması nedeniyle de bakımları oldukça önemlidir. Araç klima aksamındaki herhangi bir aksaklık, klimanın doğru çalışmasını engelleyecek bu da, araç konforunun olumsuz şekilde etkilenmesini sağlayacaktır. Oto klima arızaları arasında, gaz bitmesine bağlı çalışma sorunları, hortum çatlaklarına bağlı aksaklıklar, kompresör arızaları gibi faktörleri sayabiliriz.

OTO KLİMA GAZ KAÇAK TESTİ
Oto klima gaz kaçak testi hizmeti servisimizde verilmektedir. Sahip olduğunuz aracınızın klimasının performansından memnun değilseniz, klima gaz kaçağı varlığı söz konusu olabilir. Son teknolojik cihazlarla hizmet veren oto klima servisimizde, usta kadromuzla müşterilerimize memnuniyet sunmaktayız.

Kayıt bulunamadı